5.0SMDJ30CAS
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ30CAS
JLCPCB Part #
C1977252
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 103.3A 2uA 30V 33.3V 48.4V 5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS