5.0SMDJ26AS
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ26AS
JLCPCB Part #
C1977373
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 118.8A 26V 28.9V 2uA 42.1V 5kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS