5.0SMDJ24CAS
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ24CAS
JLCPCB Part #
C1883615
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1 24V 29.5V 2uA 38.9V 50.3A@8/20us 5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS