5.0SMDJ24A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ24A
JLCPCB Part #
C413587
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 129A 24V 26.7V 38.9V 5kW 5uA IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS