5.0SMDJ22CAS
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ22CAS
JLCPCB Part #
C1977185
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 140.8A 22V 24.4V 2uA 35.5V 5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS