5.0SMDJ18AS
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ18AS
JLCPCB Part #
C1977389
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 171.2A 18V 20V 29.2V 2uA 5kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS