5.0SMDJ11AS
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ11AS
JLCPCB Part #
C1977491
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 11V 12.2V 18.2V 274.7A 2uA 5kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS