3.0SMCJ7.5CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
3.0SMCJ7.5CA
JLCPCB Part #
C3717949
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 100uA 12.9V 232.6A 3kW 7.5V 8.33V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS