3.0SMCJ58CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
3.0SMCJ58CA
JLCPCB Part #
C3717837
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 2uA 32.1A 3kW 58V 64.4V 93.6V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS