3.0SMCJ15A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
3.0SMCJ15A
JLCPCB Part #
C3719112
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 123A 15V 16.7V 24.4V 2uA 3kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS