30R110UPR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30R110UPR
JLCPCB Part #
C1562130
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.1A 170mΩ 2.2A 30V 40A 5.1mm 50mΩ 6.6s 7.4mm 700mW 插件 Resettable Fuses ROHS