30KPA96CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA96CA-HR
JLCPCB Part #
C3710952
Description
-55℃~+175℃ 107.2V 156V 194.2A 2uA 30kW 96V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS