30KPA96A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA96A
JLCPCB Part #
C1984650
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 107.2V 156V 194.2A 30kW@10/1000us 96V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS