30KPA90A-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA90A-B
JLCPCB Part #
C1667838
Description
-55℃~+175℃ 110.55V 146.4V 207A@10/1000us 2uA 30kW@10/1000us 90V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS