30KPA84CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA84CA-HR
JLCPCB Part #
C1984623
Description
-55℃~+175℃ 139.2V 217.7A 2uA 30kW@10/1000us 84V 93.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS