30KPA84A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA84A-HRA
JLCPCB Part #
C1984664
Description
-55℃~+175℃ 139.2V 217.7A 30kW@10/1000us 84V 93.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS