30KPA84A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA84A
JLCPCB Part #
C1976176
Description
-55℃~+175℃ 103.18V 139.2V 217.7A@10/1000us 2uA 30kW@10/1000us 84V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS