30KPA78A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA78A
JLCPCB Part #
C1984288
Description
-55℃~+175℃ 129V 234.9A 30kW@10/1000us 78V 87.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS