30KPA75CA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA75CA-B
JLCPCB Part #
C3705154
Description
-55℃~+175℃ 119.4V 253.8A 2uA 30kW 75V 83.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS