30KPA75A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA75A-HR
JLCPCB Part #
C1984631
Description
-55℃~+175℃ 119.4V 253.8A 2uA 30kW@10/1000us 75V 83.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS