30KPA72A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA72A-HR
JLCPCB Part #
C3711388
Description
-55℃~+175℃ 114V 265.8A 2uA 30kW 72V 80.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS