30KPA71A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA71A
JLCPCB Part #
C1984272
Description
111.5V 271.7A 30kW@10/1000us 71V 79.3V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS