30KPA66CA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA66CA-B
JLCPCB Part #
C1667888
Description
107V 283.2A@10/1000us 2uA 30kW@10/1000us 66V 81.07V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS