30KPA66A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA66A-HR
JLCPCB Part #
C3711198
Description
-55℃~+175℃ 107V 283.2A 2uA 30kW 66V 73.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS