30KPA64CA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA64CA-B
JLCPCB Part #
C1667869
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 104V 10uA 291.3A@10/1000us 30kW@10/1000us 64V 78.65V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS