30KPA60A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA60A-HRA
JLCPCB Part #
C1984632
Description
-55℃~+175℃ 102V 297.1A 30kW@10/1000us 60V 67V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS