30KPA54CA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA54CA-B
JLCPCB Part #
C1667875
Description
20uA 30kW@10/1000us 331.5A 54V 66.33V 91.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS