30KPA54A-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA54A-B
JLCPCB Part #
C1667808
Description
-55℃~+175℃ 20uA 30kW@10/1000us 331.5A@10/1000us 54V 66.33V 91.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS