30KPA48A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA48A-HR
JLCPCB Part #
C1984657
Description
-55℃~+175℃ 150uA 30kW@10/1000us 371.3A 48V 53.6V 81.6V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS