30KPA45CA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA45CA-B
JLCPCB Part #
C1667878
Description
-55℃~+175℃ 250uA 30kW@10/1000us 391.5A@10/1000us 45V 55.33V 77.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS