30KPA45A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA45A-HR
JLCPCB Part #
C1984670
Description
-55℃~+175℃ 250uA 30kW@10/1000us 391.5A 45V 50.3V 77.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS