30KPA43CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA43CA-HRA
JLCPCB Part #
C1984479
Description
-55℃~+175℃ 30kW@10/1000us 415.1A 43V 48V 73V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS