30KPA43CA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA43CA-B
JLCPCB Part #
C3711553
Description
-55℃~+175℃ 1mA 30kW 415.1A 43V 48V 73V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS