30KPA43A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA43A-HR
JLCPCB Part #
C1984600
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 1mA 30kW@10/1000us 415.1A 43V 48V 73V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS