30KPA42CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA42CA-HRA
JLCPCB Part #
C1984485
Description
30kW@10/1000us 420.8A 42V 46.9V 72V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS