30KPA36CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA36CA-HRA
JLCPCB Part #
C1984462
Description
-55℃~+175℃ 30kW@10/1000us 36V 40.2V 490.3A 61.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS