30KPA36A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA36A-HR
JLCPCB Part #
C1984622
Package
P600
Description
30kW@10/1000us 36V 40.2V 490.3A 5mA 61.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS