30KPA36A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA36A
JLCPCB Part #
C1972984
Description
30kW@10/1000us 36V 44.22V 490.3A 5mA 61.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS