30KPA350CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA350CA
JLCPCB Part #
C3714990
Description
-55℃~+175℃ 2uA 30kW 350V 391V 53.4A 567V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS