30KPA345CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA345CA-HRA
JLCPCB Part #
C3713286
Description
-55℃~+175℃ 2uA 30kW 345V 423V 54.4A 557V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS