30KPA33CA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA33CA-B
JLCPCB Part #
C1665939
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 30kW@10/1000us 33V 40.59V 517.9A@10/1000us 58.5V 5mA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS - ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS