30KPA33A-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA33A-B
JLCPCB Part #
C1665935
Description
30kW@10/1000us 33V 40.59V 517.9A@10/1000us 58.5V 5mA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional - ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS