30KPA30A-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA30A-B
JLCPCB Part #
C1667760
Package
P600
Description
30V 30kW@10/1000us 36.86V 55.2V 5mA 606A@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS