30KPA30A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA30A
JLCPCB Part #
C1976279
Description
-55℃~+175℃ 30V 30kW@10/1000us 36.86V 548.9A 55.2V 5mA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS