30KPA300CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA300CA-HRA
JLCPCB Part #
C1984708
Description
-55℃~+175℃ 300V 30kW@10/1000us 334V 484V 62A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS