30KPA300A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA300A-HR
JLCPCB Part #
C3702818
Package
P600
Description
-55℃~+150℃ 2uA 300V 30kW 334V 484V 62A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS