30KPA28A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA28A-HRA
JLCPCB Part #
C1984474
Description
-55℃~+175℃ 28V 30kW@10/1000us 31.28V 50V 606A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS