30KPA288CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA288CA-HRA
JLCPCB Part #
C1984710
Description
288V 30kW@10/1000us 321.7V 469.9V 64.5A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS