30KPA280A-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA280A-B
JLCPCB Part #
C1667842
Description
-55℃~+175℃ 280V 2uA 30kW@10/1000us 344.08V 464V 65.3A@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS