30KPA280A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA280A
JLCPCB Part #
C1976320
Description
280V 30kW@10/1000us 312.8V 464V 65.3A 65.3uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS